Ons team

Het team van Navacqs bestaat uit gemotiveerde mensen. Ieder teamlid heeft zijn/haar eigen specialiteiten die gezamenlijk ingezet worden om u naar wens te helpen. In het onderstaande overzicht is te zien welk teamlid verantwoordelijk is voor welk onderdeel binnen Navacqs.
Mochten er vragen zijn omtrent een specifiek onderdeel kunt u direct contact opnemen met de juiste persoon.

Ronald Weterings

010-4950000
Director
ronald@navacqs.nl

Dennis Vitalis

010-4950000
International Sales
vitalis@navacqs.nl

Arnoud Standaart

010-4950000
Customer Service Manager
arnoud@navacqs.nl

Saskia Boon

010-4950000
Account Manager
saskia@navacqs.nl

Julian Boerema

010-4950000
Purchasing
julian@navacqs.nl

Ramon Houthuizen

010-4950000
Products & Marketing
ramon@navacqs.nl

Angré Colijn

010-4950000
Accounting Nederland
angre@navacqs.nl

Alexander Degenaar

010-4950000
Accounting Duitsland
alex@navacqs.nl

Dennis Bussem

010-4950000
Warehousing
dennis@navacqs.nl