Ons Team

Het team van Navacqs bestaat uit gemotiveerde mensen. Ieder teamlid heeft zijn/haar eigen specialiteiten die gezamenlijk ingezet worden om u naar wens te helpen. In het onderstaande overzicht is te zien welk teamlid verantwoordelijk is voor welk onderdeel binnen Navacqs.
Mochten er vragen zijn omtrent een specifiek onderdeel kunt u direct contact opnemen met de juiste persoon.

Ronald Weterings
+31 (0)10 495 - 0000 Director ronald@navacqs.nl
Dennis Vitalis
+31 (0)10 495 - 0000 Commercial Manager vitalis@navacqs.nl
Alexander Degenaar
+31 (0)10 495 - 0000 Accounting / HR alex@navacqs.nl
Ramona Bruin- van Dongen
+31 (0)10 495 - 0000 Customer Service ramona@navacqs.nl
Monique de Bruijn
+31 (0)10 495 - 0000 Customer Service monique@navacqs.nl
Jessica Knöller
+31 (0)10 495 - 0000 Customer Service jessica@navacqs.nl
Nina Katiebo
+31 (0)10 495 - 0000 Accounting nina@navacqs.nl
John Soerodimedjo
+31 (0)10 495 - 0000 Warehousing warehousing@navacqs.nl
Yassin El Bouzidi
+31 (0)10 495 - 0000 Warehousing warehousing@navacqs.nl
Jessie Vitalis
+31 (0)10 495 - 0000 Purchasing jessie@navacqs.nl
Julian Boerema
+31 (0)10 495 - 0000 Development julian@navacqs.nl
Martin Quaak
+31 (0)10 495 - 0000 Marketing martin@navacqs.nl