Ons Team

Het team van Navacqs bestaat uit gemotiveerde mensen. Ieder teamlid heeft zijn/haar eigen specialiteiten die gezamenlijk ingezet worden om u naar wens te helpen. In het onderstaande overzicht is te zien welk teamlid verantwoordelijk is voor welk onderdeel binnen Navacqs.
Mochten er vragen zijn omtrent een specifiek onderdeel kunt u direct contact opnemen met de juiste persoon.

Ronald Weterings
+31(0) 495 - 0000 Director ronald@navacqs.nl
Dennis Vitalis
+31(0) 495 - 0000 International Sales vitalis@navacqs.nl
Ramona Bruin- van Dongen
+31(0) 495 - 0000 Customer Service ramona@navacqs.nl
Alexander Degenaar
+31(0) 495 - 0000 Accounting / HR alex@navacqs.nl
Nina Katiebo
+31(0) 495 - 0000 Accounting nina@navacqs.nl
John Soerodimedjo
+31(0) 495 - 0000 Warehousing warehousing@navacqs.nl
Yassin El Bouzidi
+31(0) 495 - 0000 Warehousing magazijn@navacqs.nl
Ramon Houthuizen
+31(0) 495 - 0000 Products & Marketing ramon@navacqs.nl
Julian Boerema
+31(0) 495 - 0000 Purchasing julian@navacqs.nl