Ons Team

Het team van Navacqs bestaat uit gemotiveerde mensen. Ieder teamlid heeft zijn/haar eigen specialiteiten die gezamenlijk ingezet worden om u naar wens te helpen. In het onderstaande overzicht is te zien welk teamlid verantwoordelijk is voor welk onderdeel binnen Navacqs.
Mochten er vragen zijn omtrent een specifiek onderdeel kunt u direct contact opnemen met de juiste persoon.

Ronald Weterings
010-4950000 Director ronald@navacqs.nl
Dennis Vitalis
010-4950000 International Sales vitalis@navacqs.nl
Julian Boerema
010-4950000 Purchasing julian@navacqs.nl
Ramon Houthuizen
010-4950000 Products & Marketing ramon@navacqs.nl
Alexander Degenaar
010-4950000 Accounting / HR alex@navacqs.nl
Dennis Bussem
010-4950000 Customer Service dennis@navacqs.nl
John Soerodimedjo
010-4950000 Warehousing warehousing@navacqs.nl
Nina Katiebo
010-4950000 Accounting nina@navacqs.nl