010-4950000

Ons team

Het team van Navacqs bestaat uit gemotiveerde mensen. Ieder teamlid heeft zijn/haar eigen specialiteiten die gezamenlijk ingezet worden om u naar wens te helpen. In het onderstaande overzicht is te zien welk teamlid verantwoordelijk is voor welk onderdeel binnen Navacqs.
Mochten er vragen zijn omtrent een specifiek onderdeel kunt u direct contact opnemen met de juiste persoon.

Ronald Weterings

010-4950000
Director
ronald@navacqs.nl
Lees meer over Ronald Weterings

Arnoud Standaart

010-4950000
Customer Service Manager
arnoud@navacqs.nl
Lees meer over Arnoud Standaart

Saskia Boon

010-4950000
Account Manager
saskia@navacqs.nl
Lees meer over Saskia Boon

Julian Boerema

010-4950000
Purchase & Logistics
julian@navacqs.nl
Lees meer over Julian Boerema

Ramon Houthuizen

010-4950000
Products & Marketing
ramon@navacqs.nl
Lees meer over Ramon Houthuizen

Angré Colijn

010-4950000
Accounting Nederland
angre@navacqs.nl
Lees meer over Angré Colijn

Alexander Degenaar

010-4950000
Accounting Duitsland
alex@navacqs.nl
Lees meer over Alexander Degenaar

Dennis Bussem

010-4950000
Warehousing
dennis@navacqs.nl
Lees meer over Dennis Bussem